Bydlení s příznačným názvem Loreta Homes

Mar 4, 2015 by

Bydlení s příznačným názvem Loreta Homes

Rodinný dům s rozlehlou zahradou zasazený do poklidného prostředí obklopeného přírodou. To není jen sen, ale skutečná realita v podobě developerského projektu Loreta Homes, jež se rozkládá ve městě Pyšely. Tedy v malebném Posázaví, které je spokojováno hlavně s klidem a čistým ovzduším.

Je to přesně 64 rodinných domů ve čtyřech vyhotoveních, jež vás mohou uspokojit do posledního detailu. O tom mimochodem vypovídají i architektonické koncepty jednotlivých staveb. Ty nesou velice příznačné názvy – Sydney, Benjamin, Tosca a Miami.

Domy Loreta Homes si vás získají

Pakliže vás nezajímají nové byty na prodej a dáváte raději přednost prostornějšímu obydlí, bude tento developerský projekt tou správnou volbou. Ostatně o tom se můžete přesvědčit jak na základě použitých stavebních materiálů, tak ve vnitřním interiéru.

  • Domy s užitnou plochou od 130 m2 do 196 m2
  • Dispozice 4+kk a 5+kk
  • Veliké zahrady s rozlohou od 603 m2 do 1 923 m2

To jsou ve zkratce základní parametry projektu, jehož nízkoenergetický potenciál ocení bezpochyby každý rezident. Domy Loreta Homes jsou konstruovány tak, aby vám vyhovovaly i po stránce provozních nákladů.

Město Pyšely si jednoduše zamilujete

Kromě bezkonkurenčního příbytku získáte nákupem odpovídající nemovitosti také možnost, žít v překrásném městě se zrekonstruovaným náměstím. To však není jediná přednost této lokality. Mezi zajímavosti patří určitě místní Loreta Golf Club Pyšely nebo kaple, fara, kostel a zámek s parkem.

K příjemnému žití přispívá místní občanská vybavenost včetně školských a sportovních zařízení. Ochuzeni nebudete ani o snadnou a rychlou dopravu do hlavního města. Zkrátka moderní a luxusní bydlení tak, jak má být, včetně dostatku zeleně, místních turistických tras či zajímavých cyklostezek.

Loreta Homes je vhodnou investicí.

Podobné články

Sdílet článek