Bezkonkurenční Postele z masivu

Jun 15, 2017 by

Bezkonkurenční Postele z masivu

Jste ráno rozlámaní? Bolí vás hlava a záda? To chce změnit postel nebo matraci. Taková dřevěná postel masiv udělá radost vám i vaší drahé polovičce. Hlavním předpokladem každé postele je, aby nevrzala, pěkně vypadala a hlavně neuvolňovala do vzduchu jedy.

A pokud vzpomene na staré čínské učení FENG SHUI, tak postel by měla být dřevěná a vzdušná, což zaručuje optimální proudění energie a harmonie. Příkladně FENG SHUI nedoporučuje postele kovové.  A to je asi důvod, proč je o postele z masivu neutuchající zájem.   A kde jinde si je objednat než u českého výrobce – postelezmasivu.com. Jejich výrobky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování s ohledem na každý detail a nadčasovým vzhledem.       

Kvalitní postel ze dřeva –  zdravé ležení

Máte o postele z masivu s úložným prostorem zájem? Zaměřujete svou pozornost na inovativní postele z tradičního bukového masivu?  Tak jste na tom správném místě. V široké nabídce najdete jednolůžkové a manželské bukové postele, obyčejné nebo výklopné laťové rošty, praktické noční stolky, prostorné komody, kvalitní matrace a postele s úložným prostorem, kdy si sami můžete určit způsob vyklápění.  Určitě byste se měli zajímat o bílé moření, díky kterému se zachovává částečně viditelnost vysoce jakostního výběrového dřeva.

Ekonomicky výhodné smrkové postele

Nejen malé domácnosti preferují postele s úložným prostorem. Ono na neustlanou postel není moc hezký pohled. A kde jinde polštář a peřinu uložit než do peřiňáku nebo pod postel do úložného prostoru.  Toužíte po změně?  Ano, změna je život a dobrý život a zdravé spaní vám poskytne masivní postel Isabela 180×200 cm.  Oceníte nejen kvalitu výrobků, ale i rozumné ceny, komunikativnost a pozitivní přístup výrobce stejně jako spolehlivý zákaznický servis. Od pondělí až do neděle probíhá výroba a rozvoz po celé ČR a SR.