4 důvody, proč si ozdobit zdi bytu kalendářem od HappyFota

Sep 23, 2018 by

4 důvody, proč si ozdobit zdi bytu kalendářem od HappyFota

Máte pěkné fotky? Tak proč by vám měl doma viset kalendář s cizími fotografiemi, když se celý rok můžete dívat na ty svoje? Víte, že si takový kalendář můžete snadno a rychle vytvořit a objednat u HappyFota? My vám přinášíme čtyři důvody, proč to udělat.

  1. Originalita a hodně formátů

Když do fotokalendáře použijete fotky z vašeho vlastního archivu, nemůže se stát, že by stejný kalendář měl kdokoli jiný. Můžete naskenovat a použít starší rodinné fotky, nebo si vybrat z těch, které máte uložené v počítači. Podívejte se na www.happyfoto.cz a vyberte si z mnoha velikostí a formátů: malý, střední, velký, na šířku, na výšku, čtverec, a dokonce i stolní, roční či plánovací. Navíc můžete kalendář začít jakýmkoli měsícem, leden nemusí být první.

  1. Papír či fotopapír

Kalendář vám HappyFota vytiskně na kvalitní papír, nebo si ho můžete nechat vyvolat tradiční chemickou cestou na fotopapír. To stojí za to v případě opravdu kvalitních fotografií. Kalendáři na fotopapír říká HappyFoto deLuxe. Bojíte se, že bude fotopapír hned opatlaný? Žádný strach! Protože jsou jeho stránky opatřeny ochrannou vrstvou, nehrozí, že by na nich ulpívaly otisky prstů.

  1. Je to jednoduché a rychlé

U HappyFota si objednávají kalendáře děti i babičky. Potřebujete k tomu jen pár fotek a připojení k internetu. Jak na to? Online na stránkách www.happyfoto.cz, v programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE. A za jak dlouho bude váš kalendář hotový? Nad jeho přípravou strávíte tak hodinku, ve fotolaboratoři HappyFota ho vyrobí už za tři pracovní dny a pak už záleží jen na České poště, jak rychle vám ho pošťák doručí.

  1. Nikam kvůli němu nepůjdete

Jak už víte, kalendář od HappyFota si navrhnete ve svém počítači či mobilním telefonu, objednáte online a pak vám ho domů přinese pošťák. Nemusíte tedy do žádného specializovaného obchodu, do drogerie ani na jiné sběrné místo.

Sdílet článek