3 tipy na svoje originální magnetky na lednici ze suvenýrů z dovolené

Mar 1, 2019 by

3 tipy na svoje originální magnetky na lednici ze suvenýrů z dovolené

Pokud často cestujete, možná si domů vozíte nějaký suvenýr. Vyrobte si originální magnetky na lednici ze suvenýrů z dovolené, které nikde nekoupíte. Inspirujte se 3 tipy v článku a hurá do tvorby.

K výrobě magnetických suvenýrů budete potřebovat neodymový kotoučový magnet a univerzální lepidlo UHU Max Repair. Lepidlo je vhodné pro savé i nesavé materiály jako je dřevo, kůže, kovy, sklo, plasty, porcelán, kámen, takže jej využijete i pro jiné domácí projekty.

1) Plechové krabičky jako magnetky na lednici

Sbírají vaše děti barevné plechové krabičky od čajů či bonbónů? Přilepte na zadní stranu krabičky neodymový kotouč a nacvakněte ji třeba na magnetickou nástěnku v dětském pokoji. Máte-li magnetickou tabuli blízko pracovního stolu, využijte plechovou krabičku jako držák na tužky

2) Magnetky z keramických střepů

Také občas při procházce ve městě, v přírodě i na pláži najdete na zemi keramický střep? Pár pěkných si nasbírejte a vyrobte z nich originální magnetky. Ke keramickému střepu stačí nalepit kotoučový neodymový magnet a šup s ním na ledničku nebo si ozdobte plechový květináč.

Tip: Než magnet k suvenýru přilepíte, očistěte jej od prachu, nečistot a odmastěte mýdlovou vodou či lihem

3) Mincové magnetky na tabuli

Zbyly vám z exotické dovolené zahraniční mince? Mince odmastěte a přilepte k nim magnet z neodymu. Magnetkami z mincí připevněte na ledničku fotografie, pohlednice nebo důležité vzkazy. Anebo obdarujte ratolesti svých přátel.

Prohlédněte si také další tipy na výrobu magnetických suvenýrů.

Ať vám magnetky ze suvenýrů dělají radost!

Podobné články

Tagy

Sdílet článek